Amoozeshi Site آموزش سایت

 

بازدید کننده گرامی , ورود شما به سایت ایران لایو تیوی را خوش آمد عرض میکنیم .
اگر اولین بار است که شما از این سایت دیدن میفرمایید توصیه میکنیم ابتدا صفحات مختلف سایت و قسمتهای متنوع و جذاب آن , شیوه و سطح کار و نحوه برخورد و تعاملات بین مدیران و کاربران فهیم آنرا مشاهده کرده و از نظر بگذرانید تا سپس با رغبت و علاقه کامل تمایل پیدا کنید به عنوان یکی از اعضای خوب این خانواده بزرگ و فهیم به عضویت سایت درآیید و به زودی لذت دیدن ویدیو های ایرانی, ترکی, خارجی و دوبله را در فضایی مملو از احترام و نزاکت تجربه کنید. برای نیل به این هدف ما بهترین امکانات و به روزترین ابزارهای اینترنتی را برای اعضا خود فراهم کرده ایم.

برای عضویت و آشنایی با سایت و قوانین آن هیچ چیز بهتر از مرور و خواندن صفحات مختلف سایت و بررسی تیزبینانه ی آنچه که در آن روی میدهد نیست , قوانین زنده را در نوشته ها و صحبت ها و تذکرات و هنجارهای جاری سایت میتوانید مشاهده کنید و قسمتی از انها که به صورت مکتوب در آمده است را نیز در آدرس زیر
آیین نامه و قوانین عضویت و فعالیت درسایت
میتوانید مطالعه بفرمایید .

برای عضویت در این سایت به موارد زیرتوجه فرمایید.

 ابتدا باید عضویت خود در خانواده بزرگ ایران لایو تیوی  را به ثبت برسانید. شما می توانید با فیسبوک؛ توییتر و یا ایمیل شخصی خوتان در سایت عضو شوید و درباره سریالها؛ ویدیوها و فیلمهای سایت نظر بگذارید. ویدیو ها را لایک کنید و یا با همدیگر پیام شخصی بفرستید.

همچنین اگر مایل به داشتن کانال خصوصی در سایت و مایل به گذاشتن ویدیو و یا نوشتن در بلاگ سایت هستید با ما تماس بگیرید تا به شما اشتراک ویژه داده شود. 

facebook:  https://www.facebook.com/Iranlivetv/

telegram: https://telegram.me/joinchat/Cb4NszwPkAAq9DPwGHYZBw

برای عضویت در تلگرام و گفتگو با مدیران و یا اعضای دیگر سایت در گروه تلگرام از لینک زیر وارد شوید

Telegram Group: https://telegram.me/joinchat/Cb4Nsz9r5_F8SYzyFvuheg